שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

ביטוח חובה

למה צריך ביטוח רכב חובה?


ביטוח חובה לרכב מבטח את המבוטח כנגד הוצאות על נזקי גוף, חברת הביטוח מפצה בשל נזק גופני שנגרם בתאונה לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל שנפגעו, הפיצוי כולל הוצאות רפואיות, אובדן כושר השתכרות, אובדן ימי עבודה. קופות החולים אינן מכסות הוצאות בגין תאונת דרכים, הוצאות רפאיות ואובדן כושר השתכרות שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים ואף יותר. החוק מחייב לקנות ביטוח חובה, נהג שנוהג ללא ביטוח חובה לוקח על עצמו סיכון גדול מאוד ובמקרה של תאונה עם נזקי גוף יצטרך לעבוד כל חייו על מנת להחזיר את הפיצויים.

איך נקבע המחיר של ביטוח חובה?


מחיר הביטוח נקבע על פי סוג הרכב ונתוני הנהגים:

ביטוח חובה קונים בשוק הביטוח


בשוק הביטוח ביטוח חובה הכי זול. מחירי הביטוח חובה מתפרסמים באתר של משרד האוצר שוק הביטוח עובד עם כל החברות בענף ומציע לך את הביטוח הזול ביותר.

ניתן לשלם במזומן בבנק הדואר או לפרוס ל-12 תשלומים באשראי, במקרה של החלפת הרכב או מכירתו יש להחזיר את התעודה למבטח על מנת לקבל החזר יחסי מלא ללא קנסות, רוב החברות נותנות הנחה על הביטוח המקיף או צד ג אם קונים באותה חברה את הביטוח חובה.

ההבדלים בין ביטוח חובה ביטוח צד ג וביטוח מקיף:

ביטוח חובה - מכסה נזקי גוף בלבד שנגרמו עקב תאונת דרכים ומפצה על ההוצאות בגינם

ביטוח צד ג לרכב - ביטוח שמכסה נזק לרכב שנפגע בתאונה שנגרמה באשמתו של המבוטח חברת הביטוח דואגת לפצות את הנפגע בגובהה הנזק, במקרה של אירוע תאונתי יש שלושה גופים מעורבים: צד א' זה המבוטח- אתה, צד ב' זאת חברת הביטוח, צד ג' הצד השלישי לתאונה זה הנפגע או הפוגע .

ביטוח מקיף - מכסה גנבה ונזק שנגרם לרכב של המבוטח ובמקרה של תאונה חברת הביטוח גם תדאג לפצות בגין הנזק שנגרם לרכב שנפגע (כולל בתוכו ביטוח צד ג')


למחשבון ביטוח חובה לחץ כאן


שלח