שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

ביטוח מבנה למשכנתא


ביטוח משכנתא הוא חובה לנוטלי משכנתאות לקניית דירה, הביטוח מורכב משני כיסויים חשובים: ביטוח חיים וביטוח מבנה לדירה, המבטיח שבמקרה של נזק למבנה יהיו את האמצעים הכספיים לתקן אותה. בשוק הביטוח המבוטח מקבל את המחיר המשתלם ביותר ובנוסף לכך את השירות הטוב ביותר מסוכן אישי ומקצועי שילווה אותו לאורך כל חיי המשכנתא.

כיסויים עיקריים לביטוח מבנה למשכנתא:


ביטוח מבנה למשכנתא-לרוב נוטלי המשכנתאות משעבדים את הדירה לטובת הבנק, הבנק מעוניין שהדירה תשאר במצב סביר וראויי למגורים ודורש ביטוח למבנה הדירה הכולל כיסוי לרעידת אדמה, שריפה,נזקי טבע, צנרת וביטוח אחריות לצד ג'. הביטוח מבנה הוא בד"כ זהה בין החברות ללא שינויים מהותיים ואת תנאיו קובע המפקח על הביטוח הממונה על ידי משרד האוצר ולא ניתן לגרוע ממנו אלא רק להוסיף לכיסוי. הביטוח כולל בין הייתר דיור חליפי במלון במידה ונגרם נזק למבנה ואינו ראויי למגורים עד לחצי שנה או עד לזמן שיפוץ המבנה.

תוספות מיוחדות לביטוח מבנה בשוק הביטוח:


שוק הביטוח טיפול מלא בתביעות ביטוח:


טיפול מלא בתביעות-הפרגולה נפלה עקב סופה, נזילה הציפה את הדירה, השיש במטבח ניזוק ונשבר, במקרה של תביעה לקוחתנו יודעים שיש מי שייצג אותם מול חברת הביטוח כפי שאנו עושים כבר עשרות שנים, לא נשאיר את המבוטחים חשופים להתמודד לבדם מול חברות הביטוח.

לחץ כאן למידע נוסף אודות ביטוח משכנתא


שלח