שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

ביטוח מקיף לרכב


היית מעורב בתאונה? אם קנית ביטוח מקיף לרכב אתה לא צריך לשלם את הנזק מכיסך, חברת הביטוח תשלם למוסך את תיקון הנזקים לרכב שלך וגם את תיקון הנזקים שנגרמו לרכב של מישהו אחר שנפגע על ידך ותפצה אותך על ירידת הערך של הרכב בעקבות התאונה, הביטוח המקיף כולל גם כיסוי לסיכונים הבאים: גניבה, תאונה, שריפה, התהפכות, התנגשות, תאונה, מעשה בזדון ועוד...הביטוח המקיף ביחד עם הביטוח חובה משלים את מעגל ההגנה ממגוון הסכנות אליהם חשוף בעל הרכב.

מחיר המקיף נקבע על פי הפרמטרים הבאים:


ביטוחים ישירים או סוכן ביטוח מקצועי מנוסה בשוק הביטוח ?

קנית רכב ממיטב כספך וביטוח על מנת להגן על ההשקעה הכספית שעשית. אם תהיה תביעה לא היית רוצה שיהיה לך עם מי להתייעץ ? שיהיה מי שידאג שתקבל החזר מלא ובזמן להשקעתך, שיהיה מקצועי עם הרבה נסיון בתחום התביעות רכב, אם יש בעיה תרים טלפון בכל שעה תשלח סמס אנחנו נדאג לחזור אליך, את הבירוקרטיה מול חברת הביטוח תשאיר למומחים אתה לא צריך למלא אפילו טופס אחד את הכול אנחנו עושים בשבילך.


ביטוח רכב ללא מיגון

קנית רכב חדש וחברת הביטוח מחייבת אותך להתקין מיגון ברכב ואינך מעוניין להתקין ? במידה והרכב זול מ 200,000 ואינו גניב "במיוחד" שוק הביטוח ימצא לכם חברה שאינה מחייבת אותכם בהתקנת מיגון או בבדיקת מיגון


ביטוח לנהגים חדשים וצעירים 

הבן קיבל רישיון? שוק הביטוח מומחים בביטוח לנהג חדש, מגוון פתרונות ביטוח לנהג חדש, ביטוח בSMS ל-4 ימים, ביטוח על פי מספר הקילומטרים, ביטוח נהג חדש לכל הרכבים

ביטוח רכב ביבוא אישי ורכבי יוקרה


ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ביבוא אישי ובביטוח רכבי יוקרה: לנהגים מעל גיל 24, בעלי עבר ביטוחי 3 שנים, כפוף למילוי הצעת ביטוח המצאת דוח יצחק לוי 4 עמודים, רישיון רכב.

ההבדלים בין ביטוח חובה ביטוח צד ג וביטוח מקיף:


ביטוח חובה -ביטוח שמכסה נזקי גוף עקב תאונת דרכים ומפצה על ההוצאות בגינם

ביטוח צד ג' -ביטוח שמכסה נזקי רכוש או רכב של משהו אחר שנגרמו בתאונה על ידי בעל הרכב המבוטח

ביטוח מקיף -מכסה נזקי רכוש לרכב של המבוטח ולרכב של הנפגע (כולל בתוכו ביטוח צד ג)


למידע נוסף אודות ביטוח רכב

שלח