שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

ביטוח נסיעות לארה"ב

אתם מטיילים בשדרה החמישית בניו-יורק ופתאום לא מרגישים טוב, אין מה לדאוג, עם ביטוח הנסיעות של לארה"ב הולכים למרפאה הקרובה משלמים 25$ ורואים רופא, כבר לא צריך למלא טפסים ולהגיש תביעה, לא צריך למסור קבלות, ממש כמו קופ"ח בארץ.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות און-ליין

קניתי ביטוח נסיעות לארה"ב, מה עושים במקרה שאני אזדקק לו

מחייגים לשירות הלקוחות של GMMI בארה"ב, מספר מקומי 1-800-694-9665, נציג שירות דובר עברית יפנה אותכם לקבלת הטיפול אצל נותן השירות הקרוב, יותר מ-400,000 ספקים בפריסה כלל יבשתית.

השוואה בין קבלת שירותי רפואה שבהסכם GMMI לבין שירותי רפואי שאינם בהסכם:

שירותי סיוע ואופן קבלת השירותים בארצות הברית למבוטחי הראל באמצעות שירותי רפואה שבהסכם

שירותי סיוע ואופן קבלת שירותיים רפואים בארצות הברית באמצעות נותני שירות רפואי שאינם בהסכם

שירותי רפואה בהסכם הינם שירותי רפואה שאליהם תופנה דרך מערך השירותים של רשת GMMI. נותן השירות הרםואי יגיש בעצמו את התביעה לחברת הביטוח ולא ידרשו ממך תשלום. כל מה שנדרש זה להראות לנותן השירותים הרפואיים את הביטוח שנשלח אליך במייל לאחר הקניה ותעודה מזהה וללא כל תשלום למעט דמי השתתפות עצמית של 25$.

שירותים רפואיים אלו כלולים במערך שירותי הרפואה של חברת GMMI שפועלת מתוך הסכם עם חברת "הראל ביטוח". מערך שירותי הרפואה של חברתGMMI כולל כ- 400,000 נותני שרות רפואי ונמצא בפריסה נרחבת על פני כל המדינות בארה"ב, לרבות בתי מרקחת.

לרשותך המבוטח עומד מוקד "הראל" בשיתוף עם חברת GMMI הפועל 24/7,הכוונה לשירותים רפואיים בזמן אמת תינתן באמצעות מערך השירותים של רשת GMMI/PHCS, הרשת המובילה בתחומה בארה"ב.

שירותי רפואה שאינם בהסכם הם מוקדי שירות ואינם כלולים במערך שירותי הרפואה של רשת GMMI זה יכול לקרות לעיתים בעיירות קטנות ומבדדות יותר.

במקרה כזה יופעלו ההסדרים הרגילים שבהם המבוטח משלם מכיסו בגין ההוצאה (למעט במקרים של אשפוז) וכספו מוחזר רק לאחר חזרתו לארץ לאחר הצגת הקבלות ומילוי טופסי תביעה. יש לשמור את כל הקבלות והמסמכים הרפואיים (סיכום מחלה וטיפול מפורט). ולהגיש תביעה דרכנו או ישירות לחברת הביטוח לקבלת החזר כספי (ראה/י נוהל הגשת תביעות בחוברת הפוליסה).

5 שלבים:

1. טיפול רפואי

2. הוצאת דו"ח רפואי מפורט מהגורם המטפל

3. לשלם

4. קבלות

5. הגשה תביעה באמצעות שוק הביטוח


שלח