שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

ביטוח רכב ביבוא אישי ורכבי יוקרה

השקעת הרבה זמן בייבוא הרכב והוצאת מכיסך סכומי עתק, אתה בטח תרצה להגן על ההשקעה שעשית. כיום ניתן לייבא בקלות רכבי יוקרה מחו"ל אך צריך לקחת בחשבון שההחזקה והטיפול יקרים יותר וסיכוני הגניבה גבוהים יותר ובהתאם לכך מחיר הביטוח ודרישות המיגון עולים , פוליסה לביטוח רכבי יוקרה ולרכבים בייבוא אישי מספקת הגנה מלאה לבעל הרכב, אנו מגישים הצעות מחיר לרכבי יוקרה ששווים מעל 500,000 ש"ח ולרכבים ביבוא אישי שמעורכם בשווי מעל 300,000 ש"ח . חשוב לעשות סקר שוק לפני שקונים ביטוח מקיף, אנחנו בשוק הביטוח מתמחים במציאת הפתרונות המהירים הטובים והזולים ביותר לביטוח רכבי יוקרה וביטוח לרכבים בייבוא אישי.

למה לקנות ביטוח לרכבי "יוקרה" דרך שוק הביטוח?


ביטוח רכבי יוקרה הוא ענף שרוב החברות לא מתעסקות איתו עקב מרכבותו, חברות כמו ביטוח הישיר ו AIG יציעו מחירים שבשמים אם בכלל, שוק הביטוח הינה סוכנות ותיקה בענף, כל נותני השירות בשוק הביטוחביטוח הם בעלי רישיון סוכן הניתן על ידי משרד האוצר והמפקח על הביטוח, על מנת להוציא את הרכב המייבוא במהירות האפשרית מהמכס יש צורך בסוכן עם קשרים מיוחדים אשר יכול לזרז תהליכים. בנוסף לכך אנו מתמחים בניהול תביעות ביטוח ועושים את הכול על מנת שהלקוח ישיאר מרוצה גם בזמן תביעה, הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים ותקבלו יחס אישי ושירות VIP מהיר ומקצועי.

הצעות מחיר רק לרכבי יוקרה בשווי מעל 500,000 ש"ח או לרכבים ביבוא אישי בשווי מעל 300,000 ש"ח


ביטוח רכבי יוקרה הוא ענף שרוב החבורות לא מתעסקות איתו עקב מרכבותו, חברות כמו ביטוח הישיר ו AIG יציעו מחירים שבשמים אם בכלל, שוק הביטוח הינה סוכנות ותיקה בענף, כל נותני השירות בשוק הביטוחביטוח הם בעלי רישיון סוכן הניתן על ידי משרד האוצר והמפקח על הביטוח, על מנת להוציא את הרכב המייבוא במהירות האפשרית מהמכס יש צורך בסוכן עם קשרים מיוחדים אשר יכול לזרז תהליכים. בנוסף לכך אנו מתמחים בניהול תביעות ביטוח ועושים את הכול על מנת שהלקוח ישיאר מרוצה גם בזמן תביעה, הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים ותקבלו יחס אישי ושירות VIP מהיר ומקצועי.


מה צרכים לדעת לפני שמבטחים רכב ביבוא אישי


הגורמים המשפיעים על מחירי הביטוח לרכבי יוקרה ורכיבם בייבוא אישי:


מה צרכים לדעת לפני שמבטחים רכב ביבוא אישי


קיבלתם את הרכב המיוחל ואת מספר הרישוי, תנאי מקדים להוצאת הרכב מהמכס הינו ביטוח חובה על מנת להפיק ביטוח חובה יש צורך בקוד דגם, לא לכל רכבי היוקרה ולרכבים ביבוא אישי יש קוד דגם, במידה ואין יש צורך ליצור קשר עם חברת יצחק לוי על מנת שיפתחו קוד דגם מתאים, ההתנהלות מול יצחק לוי לוקחת זמן ולפעמים מורטת עצבים כי הלקוח יכול להיות תקוע במכס שעות רבות, שוק הביטוח נמצא בקשר רציף עם חברת יצחק לוי על מנת לזרז את התהליכים. לצורך הביטוח מקיף בד"כ יש לשלוח שמאי לבצע הערכה כי רוב הרכבים המיוביאים הם יד שניה ואין מחירון מדויק לרכב מסוג זה, לאחר הערכה יש להתקין את המיגון המבוקש, כל ההתנהלות הזאת לוקחת זמן ולכן כדאי להתנהל מול מומחים בביטוח לרכב יוקרה ורכב ביבוא אישי...

שלח