שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

שאלון רפואי כל החברות ביטוח נסיעות

מחלה- מצב של בריאות לא תקינה, קיום בעיה בריאותית, הפרעת במצב הבריאות של אברי הגוף, הפרעה גופנית עם סימנים ותסמינים שניתן לזהותם, כל מצב לא תקין או כשל תפקודי של הגוף, לרבות פגיעה גופנית בשל תאונה

הגדרת מצב בריאות קודם- מחלה או מצב בריאות בגינו היה המבוטח בטיפול, לרבות טיפול תרופתי ו/או בהשגחה בעת צאתו לחו"ל או במשך 6 חודשים שקדמו לצאתו ולמעט כאשר קבלת הטיפול הייתה מטרת הנסיעה

החמרה של מצב קודם- שינוי לרעה של מצב רפואי קודם שהטיפול בו היה הכרחי כטיפול חירום בחו"ל והמבטוח לא היה יכול מבחנה רפואית לדחות את הטיפול עד לשובו לישראל.

שאלון רפואי של הפניקס


 1. האם במהלך 3 החודשים האחרונים חל שינוי לרעה במצב הרפואי ו/או האם היה ביקור בחדר מיון או אשפוז ו/או ניתוח לאחד או יותר מהמועמדים לביטוח?
 2. האם אחד או יותר מהמועמדים לביטוח נמצא בהליך של בירור רפואי שטרם נקבעה בגינו אבחנה רפואית ו/או קיימת המלצת רופא להימנע מנסיעה לחו"ל?
 3. האם אחד או יותר מהמועמדים לביטוח נוטל/אובחן כי עליו ליטול תרופות באופן קבוע? (לתשומת ליבך, אין צורך לסמן "כן" במידה ומדובר בתרופות בגין: תת/יתר פעילות בלוטת התריס, אלרגיה, מיגרנה, הפרעות קשב וריכוז, גלולות הריון, כולסטרול, צרבת, אולקוס, כיב קיבה ויטמינים, תוספי מזון)
 4. במידה ועינתם כן על אחד השאלות, האם אחד או יותר מהמועמדים לביטוח חלה ו/או אובחן באחת מהמחלות או באחד מהאירועים הבאים:

לחץ כאן לקניית ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס TRAVEL

שאלון רפואי מגדל


 1. האם במהלך 3 החודשים האחרונים היית מאושפז, פנית לטיפול בחדר מיון ו/או עברת ניתוח ו/או חלה החמרה במחלה קיימת?
 2. האם הינך סובל או סבלת בעבר ממחלה כרונית, מחלת לב, סרטן, טרשת נפוצה, CF, איידס ,פרקינסון, אלצהיימר, ניוון שרירים ו/או עברת או הינך מועמד להשתלת איברים?
 3. האם הנך נוטל/ת תרופות באופן קבוע? (יש להשיב בשלילה אם נוטל/ת תרופה אחת בגין: לחץ דם או כולסטרול, תת פעילות בלוטת התריס, הפרעות קשב וריכוז, ויטמינים, גלולה למניעת הריון)
 4. האם הומלץ לך על צורך בניתוח או טיפול רפואי בעתיד או הומלץ ע"י רופא שלא לנסוע לחו"ל?

לחץ כאן לקניית ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מסע עולמי

שאלון רפואי מנורה


 1. האם אחד או יותר מהנוסעים המועמדים לביטוח נוטל תרופות באופן קבוע (למעט כולסטרול מאוזן, טיפול הורמונלי, אלרגיה).
 2. האם אחד או יותר מהנוסעים המועמדים לביטוח היה בששת החודשים באשפוז, עבר ניתוח, חלה החמרה במחלה קיימת?
 3. האם הומלך לך על צורך בניתוח או השתלה או המולץ לך ע"י רופא לא לנסוע לחו"ל?
 4. האם הנך סובל ממחלה או סבלת בשנה אחרונה ממחלת סרטן או אי ספיקת כליות כרונית, האם הנך סובל מניוון שרירים, פרקינסון, טרשת נפוצה?

לחץ כאן לקניית ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה TOPTRAVEL

שאלון רפואי הראל


מצב רפואי קודם: מחלה ו/או מצב בריאות בגינו היה המבוטח בטיפול לרבות טיפול תרופתי בלבד ו/או בהשגחה בעת צאתו לחו"ל או במשך 6 חודשים שקדמו לצאתו ולמעט כאשר קבלת הטיפול הייתה מטרת הנסיעה.

האם אחת ממטרות הנסיעה היא קבלת טיפול רפואי?

האם בחצי השנה האחרונה לקחת תרופות באופן קבוע או עברת טיפול אחר, או שהמליצו לך על לקחת תרופות או לעבור טיפול אחר? לתושמת ליבך אין צורך לסמן כן במידה ומדובר בטיפול הורמנלי, ויטמנים או תוספי מזון, אלרגיה, גלולות למניעת הריון, כולסטרול, תת פעילות בלוטת המגן, קשב וריכוז, לחץ דם, בעיות שינה 

האם בחצי שנה האחרונה עברת אשפוז, ניתוח, צנתור, או הומלץ על אחד? לתושמת ליבך אין צורך לסמן כן במידה ומדובר בניתוח קוסמטי, אסתטי, ניתוח המבוצע באשפוז יום או ניתוח שאינו דורשים אישפוז במידה וסמן כן: האם חלפו מאז למעלה מ-3 חודשים ? במידה וכן והטיפול הסתיים ניתן לרכוש.

האם בחצי שנה האחורנה הופנית לאחת מהבדיקות הבאות (שלא כחלק מבדירות שגרה) והבדיקה טרם הסתיימה או שטרם נקבעה עבורה אבחנה סופית: MRI, CT, גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה, אולטרסאונד, אקו לב, דופלר עורקי צוואר, בדיקת מאמץ, הולטר במידה וסומן כן והינכם רוכשים תרופות באופן רבוע יש לענות על השאלות הבאות:

האם הנך נמצא בטיפול או הומלץ לך על אחד או יותר מהטיפולים הבאים: טיפול בדיאליזה, טיפול בעירי דם, טיפול במרפאת כאב, טיפול אונקולוגי, טיפול לאחר השתלת איבירים (במידה וכן יש להעביר מסמכים רפואיים)

האם הובחנת באחד או יותר מהמצבים הרפואיים הבאים: טרשת נפוצה, מחלה במערכת העצבים, איידס, מחלת כבד כרונית, מחלת ניוונית כדוגמת ALS, סעסטיק פיברוזיס, copd, אירוע מוחי, אי ספיקת לב (במידה וכן יש להעביר מסמכים רפואיים)

שלח