שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

ביטוח נסיעות ספורט אתגרי

מתי צריך לקנות ביטוח נסיעות רגיל ומתי צריך לקנות ביטוח נסיעות הכוללת הרחבה לספורט אתגרי ? התשובה היא פשוטה, כל מי שטס לטיול שהוא לא רק להסתובב בעיר ולראות מוזאונים באירופה... או טס לרבוץ בטן גב על חוף ים ביוון, צריך לקנות תוספת ביטוח לספורט אתגרי לספורט אתגרי?

ההגדרה של ספורט אתגרי די זהה בין החברות, יש לקחת בחשבון שבכל חברות הביטוח נסיעה בג'יפ בדרכים לא סלולות נחשבת לספורט אתגרי וברוב החברות שיט ביאכטה נחשבת גם כן לספורט אתגרי, לכן מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי לךפני שקונים ביטוח שלא תיפלו חלילה באותיות הקטנות, התוספת היא בד"כ פחות מחצי דולר ליום וניתן גם לבחור רק את התאריכים בהם הפעילות האתגרית תתקיים.יתן למצוא את הרשימה המלאה של מה שנחשב ספורט אתגרי בפוליסה

הצעת מחיר לביטוח נסיעות און-ליין

כל חברה מחויבת לפרסם באתר החברה את רשימת הפעילויות הנחשבות אתגריות, לפניכם רשימת פעילויות אתגריות של חברת מגדל. במידה והמבוטח מתכוון לעסוק באחת או יותר מאלה המופיעות עליו לרכוש הרחבה לכיסוי ספורט אתגרי:

ספורט ימי: אופנוע ים, גלישה, סקי מים, קייט סרפינג, שיט קיאקים, שייט ביאכטה, רפטינג, בננות, מצנח גלישה וצלילה (בתנאי שהמבוטח הינו בעל רישיון צלילה מקיף ותקף כחוק או שהינו צולל בליווי מדריך מוסמך ).
אווירי:צניחה חופשית, רחיפה או גלישה אווירית (לא ממונעת) ודאייה, כדור פורח. 
גבהים: גלישה מצוקים, סנפלינג, טיפוס הרים וצוקים, באנג'י וטיפוס קירות.
מוטרי ויבשתי אופניים בסגנונות בעלי סיכון גבוהה, רכיבה על סוסים/פילים,מירוץ מכוניות,  השתתפות במרתון, אומגה, סדנאות ריקודים בחו"ל, קרב מגע, תחרויות ספורט (ללא שכר, בתנאי שהמבוטח לא משתתף בתחרות מאורגנת ו/או אימונים במסגרת איגוד ו/או קבוצות ספורט מאורגנים), מחנות אימונים בספורט.

 

שלח