שימו לב! עדיין בשלבי פיתוח

הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
קישור לתכנים בנושא של ביטוחים
 השוואת ביטוחים און ליין , שוקהביטוח ביטוחים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא
התקשר וקבל מחיר לביטוח

IMA סיוע רפואי אישי למטיילים בחו"ל

IMA -International Medical Assistance מומחית ומובילה במתן סיוע רפואי אישי לישראלים השוהים בחו"ל ולטיפול במקרי חירום רפואיים למטיילים בחו"ל. החברה הוקמה בשנת 2001 ובעלת ניסיוןן עשיר בטיפול במקרי חירום בכל העולם, מטפלת באלפי מקרים בשנה, מקרי אשפוז והטסות רפואיות מכל מקום בעולם., ל-IMA שיתופי פעולה עם בתי חולים וספקים רפואיים נבחרים בכל רחבי העולם אשר יעמדו לצד המבוטח בעת הצורך. החברה מספקת את שירותיה באמצעות ביטוחי הנסיעות לחו"ל של חברות הביטוח המובילות: הראל, מגדל,הפניקס.. הצעת מחיר לביטוח נסיעות און-ליין .

מוקד IMA זמינות 24/7 וטיפול מהיר ומתקדם מכל מקום בעולם:


מוקד מתקדם הערוך לספק תוכנית פעולה לכל פונה, מכל מקום בעולם ובמהירות האפשרית. המוקד מאפשר מענה רפואי ולוגיסטי מהיר במגוון שפות 24/7, המוקד מיואש על ידי צוות של עשרות מתאמים סיוע רפואי, רוב המתאמים הם סטודנטים לרפואה באוניברסיטת ת"א אשר עברו הכשרה מקצועית ייעודית וערוכים לחטפל בכל פניה ביעילות ובמהירות.

מעקב טלפוני רפואי לישראלים שמאושפזים בחו"ל:


במקרה של ביקור בביה"ח, הצוות הרפואי של IMA ייצור קשר עם הרופאם והמטפלים בביה"ח, יתעדכן במצבו הרפואי של המבוטח ויטפל בכול מה בטיפול מול בית החולים כולל שליחת התחייבות כספית לכיסוי עלויות הטיפול במקבילך הצוות הרפואי יהיה גם במעקב תמידי עם המבוטח ומשפחתו ויסביר לו על הטיפול וימליץ על המשך דרכי טיפול, המשך אשפוז ומעקב, העבר לביה"ח אחר, או במקרים מורכבים הטסה רפואית עם צוות רפואי לישראל.

רופא ישראלי בחו"ל, הערכת מצב קליני בביה"ח בחו"ל:


שירות ייחודי המיועד לישראלים המאושפזים בחו"ל במצב קשה במיוחד או חולים המאושפזים בטיפול נמרץ, רופא ישראלי יגיע לביה"ח בחו"ל בו מאושפז הרופא על מנת ללות אותו להסביר לו הפרצודרוה הרופאית לבחון את מצבו הרפואי של החולה ואפשרויות הטיפול כמו כן לדבר עם הרופאים בביה"ח ולוודא שהמקובל מקבל את הטיפול הרפואי הנחוץ והמתאים לצרכיו.

ליווי והטסה רפואית לישראל:


IMA צברה נסיון מוכח של ארגון וביצוע אלפי הטסות רפואיות מורכבות למבוטחים אשר חלו, נפצעו, לקו בליבם, נפגעו משבץ ועוד... הטסה רפואית היא משימה מורכבת ביותר הדורשת ניהול קפדני ומקצועי הכוללת טיפול בכל האישורים המנהלתיים מול שדות התעופה ומול בתי החולים, בחירת סוג הטיסה וכל הפרצדורה הקשורה בה,בחינה רחבה של כל הסיכונים והסיכויים בכל טיסה וטיסה, , שיבוץ צוות רפואי מתאים כולל הציוד הרפואי הנדרש.


אפליקציה MEDPAY המתקדמת לאיתור רופא הקרוב בחו"ל, שיחה עם רופא מהארץ, תשלום תביעה במקום ועוד....

שלח